Zdrowie i Uroda

Endermologia – jaki to zabieg?

Endermologia - Orientrack.plJak w łatwy sposób uatrakcyjnić swoją sylwetkę? Dzięki stymulacji pracy komórek organizmu oraz tkanek w układzie mięśniowo-szkieletowego otrzymać zniewalające efekty. Wykorzystywane urządzenie mechanicznie mobilizuje tkankę skórną i powięzi zwanej „endermologie”. Na początku urządzenie z gamy CELLU M6® to projekt, który był dedykowany do celów medycznych. W późniejszych latach zauważono szereg korzyści, które można wykorzystać w medycynie estetycznej. Badania dowodzą, że zabiegi mają największą skuteczność w redukcji celluitu, ale to nie wszystko. Należy dodać, że zabiegi są także skuteczne w leczeniu blizn i w redukcji rozstępów. A tą najistotniejszą korzyścią jest efekt wyszczuplający i ujędrniający skórę.

Czy to bezpieczne?

Warto dodać, że jest to całkowicie naturalna oraz bezinwazyjna metoda stymulowania skóry. Najnowsza generacja urządzenia CELLU M6® w jednym. Rolka z napędem elektrycznym oraz zmotoryzowana klapka razem z jednoczesnym sekwencyjnym zasysaniem. Za pomocą podciśnienia skórna fałda jest zaciągana, ugniatana i rolowana. Mobilizacja tkanki odbywa się pod różnym kątem i jest dopasowana według indywidualnych potrzeb tak, aby zabieg był bezbolesny, a także skuteczny. Na optymalizacje działania wpływ ma typ oraz obszar skóry oraz długość zabiegu.

Czy udać się na zabieg?

Wyniki zabiegów są widoczne już po trzeciej sesji zabiegowej. Zauważalne poprawienie się jędrności skóry, zmniejszenie talii i wygładzenie celluitu. Czy pójść na zabieg endermologii? W momencie gdy tak wiele kobiet i mężczyzn posiada kompleksy, takie zabiegi mogą odmienić ten stan na lepiej. Dzisiaj wystarczy poszukać gabinetu odnowy biologicznej, aby czerpać korzyści z takich zabiegów – https://www.mindful.org.pl.